Coincidence RCA

Wyróżnienie highfidelity.pl

 

Podstawowe parametry kabla:

Przewód dodatni – Przewód Litza, czysta miedź, 45 izolowanych przewodów x 0.1mm, skręconych w lewo.

Przewód masy/ekranowanie – Przewód Litza, czysta miedź, 45 izolowanych przewodów x 0.1mm skręconych w prawo, ekran miedziowo/niklowy.

Izolatory – Teflon/powietrze,  przewód dodatni w 95% biegnie w powietrzu, pozostałe 5% na teflonowych spornikach, masa izolowana poliolefinem na zewnątrz.

Pojemność kabla –  bez wtyków 25pF/m

Izolacyjność przebiciowa – żyla gorąca/masa – 400VDC

Wtyki –  Viborg VR109G, czysta miedź beztlenowa kriogenizowana złocona, izolator teflon.

Kabel zewnętrznie ma nierównomierną strukturę, co jest zabiegiem celowym, nierównomierność wynika ze stosowania strojonych pierścieni miedziano/niklowych oraz oplotu przewodu masy. Zabiegi te są celowe, aby ekstremalnie zmaksymalizowac jakość soniczną kabla.

Interkonekt analogowy RCA.

Zaprojektowany specjalnie z myślą o źródłach cyfrowych. Stworzony jako kabel uniwersalny, nadający się do każdego systemu i preferujący każdy rodzaj muzyki. Dzięki ekstremalnie niskiej pojemności, minimalnie ingeruje w sygnał. interkonekt cechuje się ponadprzeciętną rozdzielczością, wydobywa przez to wiele ukrytych w tle informacji muzycznych. Potrafi być bardzo gładki w odbiorze, ale i mieć jednocześnie jasno-przeźroczyste krystaliczne brzmienie, z bardzo głęboką ciemną podstawą basową. Oddaje niezwykle wiernie barwę instrumentów, głosów ludzkich, poprzez to, pozwala na łatwe rozróżnianie typów instrumentów klasycznych  (skrzypce, fortepiany, n.p. Stradivari/Guarneri, Steinway/Yamaha itp.). Wiernie oddaje też ogromną przestrzeń sal koncertowych, gdzie z łatwością można analizować plany i trójwymiarowość brył pozornych, (bliżej dalej, rozmieszczenie na scenie, wielkość instrumentów). Nawet przy dużych poziomach głośnosci nigdy nie jest męczący i nie wprowadza żadnych obcych szkodliwych artefaktów. Coincidence RCA, to kabel który daje niezwykłą przyjemność obcowania z muzyką, szczególnie poprzez wysoką wierność i precyzje barwową, która nie ma sobie równych. Obcowanie z Muzyką poprzez Coincidence, można porównać do oglądania fresków Michała Anioła w Kaplicy Sykstyńskiej, wszystko ma wspaniałą barwę, proporcjonalne kształty i interpretacyjny rozmach. Jeśli kochasz taką właśnie Muzykę przez duże M, powinieneś, a nawet…  musisz spróbować!

Kabel wymaga minimum 100 godzin wygrzewania, obecności w zasilonym systemie.

Kabel możma wypożyczyć do testów na okres 10 dni, szczegóły w sekcji – Kontakt

Cena z VAT 4500EU (para)

Folder reklamowy Interkonekt analogowy Coincidence

Coincidence is God’s way of remaining anonymous.

Albert Einstein

Zbieg okoliczności jest sposobem w jaki Bóg pozostaje anonimowy.

Albert Einstein